סיפורי הצלחה

סיפור הצלחה חברת באג מחשבים - חברת באג עובדת עם מערכת קריאות השרות של חברת וואייזנט. מעבר לעבודה על תוכנת השרות שהותאמה לאופי העבודה של סניפים רבים הפרושים ברחבי הארץ נדרשנו להתאים פתרון שיחבר בין המערכת של באג לחברת פלאפון. חברת באג מספקת שרות תיקונים ללקוחות פלאפון ולכן נדרש ממשק המאפשר את שיתוף הפעולה.
נערכו התאמות ופיתוחים בתוכנה על מנת לאפשר את הפיתרון. באג ופלאפון עובדות בשיתוף פעולה מצויין כבר שנה בעזרת מערכת וואייזנט.

סיפור הצלחה עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) - עמותת ערן עובדת בכל סניפיה השונים, בארץ ובעולם, על מערכת ה - Call Center של חברת וואייזנט. המערכת פותחה בהתאמה מלאה לדרישות המתנדבים בסניפים השונים. הולתאמו דוחות מיוחדים שמאפשרים ניהול מלא של מערך המתנדבים והפעילות. סופקו פתרונות מיוחדים המאפשרים ניתוחי מידע על הפעילויות בסניפים השונים.

סיפור הצלחה חברות IT - מגוון גדול מאוד של חברות IT גדולות וקטנות עובדות על מערכת שהותאמה במיוחד לנהלי העבודה בחברות IT (ג'יני מחשבים, אינפורמט, דיירקט-קום, אופק חדש, אופק טכנולוגיות.... ועוד ). מערכת המאגדת בתוכה מספר פתרונות החל מניהול קריאות השרות, ניהול הצעות המחיר ללקוחות וניהול הפרוייקטים.

סיפור הצלחה תדיראן - חברת התדיראן מוצרי צריכה עובדת עם מערכת המסופונים לאנשי מכירות. בנוסף למערכת השרות פותחה מערכת טלמרקטינג  לניהול הביטוחים. 

סיפור הצלחה שופרסל - מערכת ניהול קריאות שרות ומערכת פרוייקטים פותחה עבור רשת שופרסל. כלל קריאות השרות מנוהלות ומטופלות במערכת וואייזנט. פותחו Dashboards מותאמים לצורכי מנהלי האזורים שיכולים לראות און ליין בכל רגע נתון את מצב קריאות השרות בכל סניפי הרשת. 

 סיפור הצלחה אולטרייד - חברת אולטרייד נבחרה לנהל את מערך השרות לכל סניפי הבנק הבינלאומי הראשון ובנק דיסקונט. לאחר פניה לוואייזנט הותאמה מערכת השרות והפרוייקטים לדרישות השונות של הבנק ואולטרייד. הוקמה מערכת המאפשרת מעקב וניהול קריאות השרות בסניפים השונים תוך עמידה בתקני SLA מחמירים. 

סיפור הצלחה מערכת לניהול מבחנים - לקוח ותיק שלנו בוואייזנט שעובד עם מערכת וואייזנט על כל חלקיה (שרות, מכירות, פרוייקטים, גבייה, CRM ועוד) במגוון עסקיו העלה רעיון למיזם חדש. מערכת לניהול מבחני הנהלת חשבונות וחשבות שכר און ליין . פותחה מערכת ייחודית המאפשרת רמות מבחן שונות, ניהול מלא של מבחנים ותשובות, ניהול הזמן במבחן, מעקב והתראות לכל תלמיד על תהליך הלמידה ועוד. מערכת ראשונה וייחודית מסוגה בארץ ובעולם!.

סיפור הצלחה פרש מרקט - רשת פרשמרקט (הכוללת מספר חברות כמו: מחסני להב, פרש מרקט, היפר דודו) עובדת בכלל סניפיה עם מערכת וואייזנט לניהול קריאות השרות של הסניפים השונים. כולל מערכת לניהול הזמנות של הסניפים השונים.

סיפורי הצלחה - מסופונים לאנשי מכירות - מגוון רחב של לקוחות נהנה משימוש במערכת מסופונים מתקדמת המאפשרת לאנשי המכירות בארגון ניהול מלא של תהליך המכירה. המערכת מאפשרת למנהלים "מבט על" בזמן אמת על מצב הלידים, המכירות, יכולת ניתוח והשוואה לכל סוכן לכל לקוח לכל חודש. (נועה פרזול, תדיראן, זילבר, סיראמ , מיט2איט, פנדי עוף, יחיאל שז"ר, זול סטוק ועוד)