תוכנה לניהול פרויקטים

תוכנה לניהול פרויקטים ומשימות לכל עובד בארגון בקלות וביעילות

תוכנה לניהול פרוייקטים מבית וואייזנט מאפשרת לכל ארגון לנהל את הפרויקטים או המשימות הארגוניות בצורה ידידותית, נוחה ומדוייקת.
התוכנה מאפשרת להקים פרויקטים ללא הגבלה, לנהל ולעדכן משימות לכל עובד תחת כל פרוייקט
לפי סטטוסטים שונים או מחלקות שונות.
כניסה עם שם משתמש וסיסמא כך שכל עובד חשוף אך ורק למידע המאושר לצפייה/עדכון/ניהול עבורו.
אפשרות צירוף מסמכים שונים לכל לקוח/פרוייקט.

לדוגמא: נניח שעל פרויקט התקנת תוכנת וואייזנט אצל לקוח מסוים אחראיות מספר מחלקות: מחלקת פיתוח, מחלקת הטמעה והדרכה, מחלקת הנהלת חשבונות, ומחלקת תמיכה - לכל פרויקט אב - נקים תת פרויקטים לפי המחלקות השונות. כל עובד במחלקה שקשור לפרוייקט הקמת המערכת - יראה את המשימות ששייכות לו.
כל עובד שמתחיל לעבוד על משימה בפרוייקט יכול ללחוץ על כפתור: "התחלתי" ברגע שהוא מתחיל לעבוד ו"סיימתי" בסוף העבודה. המערכת תעדכן את שעות העבודה על הפרוייקט כך שמנהל המחלקה יוכל לדעת בכל רגע נתון את מצב הפרויקט : זמני העבודה של על עובד וססטוס הפרויקט. כמובן בסיום העבודה ניתן לנתח בצורה יעילה האם הפרויקט עמד בתקציב ובזמנים שהוערכו מתכתחילה.
תוכנה לניהול פרויקטים מבית ואייזנט מאפשרת חיבור למערכת ה - ERP הקיימת בארגון (אם יש צורך) או לכל תוכנה אחרת שקיימת בעסק ונדרשת לצורך הפרויקטים בארגון. המערכת יכולה לעמוד גם בזכות עצמה ללא חיבור לתוכנה חיצונית.

כל עובד יכול לעבוד על המערכת באמצעות המחשב האישי שלו או באמצעות טאבלט או טלפון חכם - אפליקציה סלולרית.

בנוסף, לכל עובד קיימת אפשרות להקפיץ התראות למשימה, תזכורות שונות, או דוחות פוש שיגיעו ליעדים שיבחרו עם מידע רלוונטי באופן אוטומטי קבוע. אוטומציה מלאה.
תוכנה לניהול פרויקטים הינה חלק מפורטל ארגוני רחב היקף ומתקדם המציע מגוון רחב של מערכות רלוונטיות (ניהול לקוחות , ניהול שיווק, ניהול גבייה ועוד ועוד) כך שניתן לקבל פתרון כולל המאפשר ניהול מלא של הלקוחות והפרויקטים בארגון ביחד עם פורטל ארגוני המאפשר קשר ישיר, זמין ורציף של כל עובדי הארגון.

ניהול פרוייקטים בעזרת תוכנה מאפשר שקיפות ארגונית, ייעול תהליכים ומעקב ובקרה אחר אופן ניהול הפרוייקט.

בנוסף תוכנה לניהול פרוייקטים מאפשרת מעקב צמוד אחרי שעות העבודה על הפרויקט, כך שנוכל לדעת האם אנו עומדים ביעדי התקציב לפרוייקט
בכל רגע נתון, מכל מקום.

תוכנה לניהול פרוייקטים מאפשרת לך שקט נפשי, מעקב צמוד אחר המשימות וביצוען, יכולת לזהות קשיים או עיכובי בדרך וכמובן יכולת לאמוד את עלויות הפרוייקט בסיומו.

לפרטים נוספים אודות מערכת לניהול פרויקטים צור איתנו קשר כעת