תוכנה להצעות מחיר

צריך לשלוח הצעות מחיר ללקוחות בקלות ובמהירות ללא תלות בצד שלישי או בהגעה מיוחדת למשרד? התוכנה של וייזנט היא בדיוק הפתרון הדרוש.

באמצעות מערכת הצעות מחיר בפורטל הארגוני wizeNet , קיימת האפשרות לכל איש מכירות או כל משתמש ששולח הצעות מחיר ללקוחותיו, להיות מחובר מכל מקום. 

המערכת מאפשרת סנכרון מלא מול מאגר המידע הארגוני באמצעות חיבור מאובטח למערכת WEB. 

0o1a6093-1944.jpg

לאחר כניסה למערכת wizeNet , העובד מחובר לכל המידע הארגוני הכולל רשימת לקוחות, קטלוג מוצרים אלקטרוני, מק"טים, עדכוני מלאי מהמחסן, אובליגו ועוד.

המידע מוצג ישירות ממערכת ה- ERP הקיימת בארגון (סאפ, פריוריטי, או חשבשבת )

היתרון המהותי של מערכת wizeNet  הוא הנגישות מכל מקום, ויכולת ההתממשקות לכל תוכנת ERP אחרת שקיימת בחברה. 
במהלך פגישה איש המכירות יכול לדפדף בקטלוג המוצרים האלקטרוני באמצעות המכשיר הנייד, להראות ללקוח תמונות של המוצרים בצורה ברורה, להציג את כל המפרטים הטכניים של המוצרים, לראות נתוני מלאי, לבחור את המוצרים אותם מעוניין הלקוח לרכוש ובאמצעות שלושה מקשים לשלוח הצעת מחיר מסודרת. 
הצעת המחיר כוללת לוגו החברה וכל פרטי המוצרים שהוזמנו מבין מבחר טמפלטים שנבחרו, יחד עם כל פרטי הלקוח שעומד מולו, כולל איש קשר, מוצרים ומחירים. את הצעת המחיר ניתן להפוך להזמנה ישירות במערכת SAP או מערכת הנה"ח במשרדי החברה.

הצעות המחיר נשלחות גם באמצעות מחשב נייד או באמצעות טלפון סלולארי ישירות לאי-מייל או לפקס של הלקוח ונשלחות למאגר ההצעות הפתוחות שניתנות למעקב על ידי המשתמש/איש המכירות/מנהל.
בלחיצת כפתור, ניתן בסוף כל חודש להוציא דו"ח המפרט לגבי כל הצעה שנשלחה, באיזה סטאטוס ההצעה קיימת כיום (פתוחה, ממתינה ללקוח, לקראת סגירה וכו')  ולחזות מהנתונים את כמות ההצעות שעתידות להסגר ואת ההכנסות שעתידות להיכנס מהם.

ניתן להגדיר לכל משתמש את קבוצת הלקוחות אשר בטיפולו. כמו כן, ניתן להגדיר מספר משתמשים לאותה קבוצת לקוחות, כך שלצורך ההדגמה, מקדמת מכירות יכולה לשלוח הצעת מחיר מהמשרד לטובת איש מכירות ספציפי ובשמו או כל סידור אחר שהמשתמשים יחפצו בו וכל זאת בשליטת המשתמש במערכת וייזנט.

על ידי סנכרון עם תוכנות ה-ERP ניתן להפוך כל הצעת מחיר לטיוטת הזמנה בלחיצת כפתור - ללא הקלדת הנתונים מחדש!

ניתן לבנות את פורמט הצעות המחיר לפי הפורמט שלך, גם עם תבניות מורכבות.
ניתן לשלוח את הצעות המחיר ללקוח ולהפוך אותם להזמנה ע"י חתימה און ליין של הלקוח.

פתרון זה מתאים לכל עסק ששולח הצעות מחיר ללקוחותיו, בין אם מהמשרד ובין אם מחוצה לו. המערכת משמשת ככלי מתקדם למעקב אחר ההצעות הפתוחות, עדכון סטטוס ההזמנות, שליחה חוזרת של הצעה ללקוח ועוד.

מערכת זו מומלצת לכל ארגון המעסיק סוכני מכירות!

 


 צור קשר עוד היום לצורך פגישה והדגמה!