פורטל לארגון

פורטל ארגוני משמש כדף בית אחיד לכלל החברה, בו מרוכז כל המידע הארגוני, עסקי וכללי ובו קיימת נגישות לכלל העובדים מכל מקום, גם מחוץ לארגון. מהו פורטל ארגוני? על כך ועוד במאמר הבא:

כל בעל עסק רוצה להיות בשליטה. בחזונו היה רוצה שגם המנהלים והעובדים אצלו יהיו מחוברים לארגון לפחות כמוהו ושישלטו בכל פרט ובכל מידע בפעילות עליה ממונים. כדי להגשים חלום זה, צריך להקל עליו ועל אנשיו. צריך שהמידע הארגוני יהיה מעודכן on-line, שיהיה זמין גם מהמחשב הנייד בבית הקפה בו יושב, או ע"י הצצה במכשיר הסלולארי תוך כדי ביקור בכנס או אפילו בהמתנה לחדר בבית המלון בו ישהה בחו"ל לפני פגישה חשובה.

בפורטל הארגוני של וויזנט יש את המפתח לשליטה וניהול יעיל ואפקטיבי בעסק שלך!

אם אתה מעוניין לדעת מה ההכנסה ממכירות ברגע זה,  או איזה איש מכירות מככב מתחילת השבוע ואילו מוצרים נמכרים יותר, באיזה איזור, מה מצב הגביה בארגון נכון לעכשיו, כמה לקוחות פוטנציאלים פנו בעקבות הפרסום באתר האינטרנט, מיהם אותם לקוחות, כמה הצעות מחיר הוציאו ועוד... הצטרף לדור הבא של ניהול טכנולוגי חדשני.

בפיתוח ה-wizeNet הבינו את הצורך החשוב להיות מחובר ומעודכן ולקחו את העניין כמה צעדים קדימה.פותח פורטל ארגוני כדף בית אחיד לכלל החברה, בו מרוכז כל המידע הארגוני, עסקי וכללי.
קיימת נגישות לכלל העובדים מכל מקום, גם מחוץ לארגון. מסונכרן עם תוכנת ERP  , כך שניתן לשאוב מידע לפי צורך ומספק כלים עסקיים נוספים ומשלימים ל-ERP  עבור העסק.

בפורטל wizeNet  מרוכז כל המידע הארגוני הכללי, כדוגמת הודעות ארגוניות חדשות, אירועים חברתיים, עובדים מצטיינים, ברכות לימי הולדת, מבצעים חדשים וכו'.
קיים מנוע חיפוש מתקדם לאינספור מסמכים חשובים שימצאו בלחיצת כפתור, כדוגמת הצעות מחיר ישנות, הסכמים, פרטי מבצעים קודמים וכו'.
בדף הבית של wizeNet  קיים גם צ'אט ארגוני on-line, כולל תמונה ופרטי העובד לצורך תקשורת פנימית מהירה ויעילה, גם מחוץ לכותלי הארגון באמצעות מחשב או באפליקציה סלולרית מתקדמת, פשוטה וידידותית למשתמש.

פורטל wizeNet  משקף תמונה עסקית, מלאה ופרטנית לפי צורך. מכיל פתרונות עסקיים נוספים ומשלימים ל-SAP ונעזר במאגר הנתונים לפי צורך. 
 
בין הפתרונות המשלימים ניתן למצוא:

 מערכת ניהול מידע - ריכוז המידע, המסמכים והתוכנות הארגוניות במקום אחד. מכיל מנוע חיפוש מתקדם של גוגל למאות אלפי מסמכים ארגוניים. תקשורת צ'אט on-line בין העובדים.

 קידום מכירות - כלים חיוניים לאנשי ומנהלי מכירות גם מחוץ לארגון.
בין הכלים: מערכת הצעות מחיר, בדיקת ביצועי עובדים, מידע על לקוחות, דוח גיול חובות מפורט, דו"חות מכירות, ועוד

 פתרונות שיווק - תוכנת שיווק הכוללת מערכת דיוור אלקטרוני מתקדם לפי קבוצות לקוחות נבחרות ולפי תזמון רצוי , יצירת סקרים ומשובים מלקוחות, ניהול מאגר לקוחות, יצירת דפי נחיתה... ועוד 

 סנכרון עם אתר האינטרנט - מנוע סנכרון לממשק ERP עם אתר האינטרנט של החברה. הוספת מידע של לקוחות פוטנציאלים וקריאות שירות ל-ERP

 פרויקטים ומשימות - ניהול אישי וקבוצתי של פרויקטים, אירועים ומטלות לביצוע.
עוזר למיקוד הפעילות השוטפת. ניתן למעקב ביצועי עובדים לפי הרשאות

 עסקאות אינטרנט - ייעול תהליך איסוף הזמנות מאתרי המכירות השונים, סליקה וייצוא הזמנות למערכת ERP.

 שירות - מערכת לניהול קריאות שירות, סקרים ומשובים.
כולל תיעוד והיסטוריית לקוח. אפשרות לממשק עם אתר האינטרנט של החברה.

 דוחות - ניתוח כלל פעילות החברה ולקוחותיה - חתך לפי משתנים נבחרים.
מידע על לקוחות, הכנסות, יעד מול ביצוע, גיול חובות, ניתוח משובים וסקרים, ניתוח הצעות מחיר מול הזמנות בפועל ועוד...

מנהל ובעל עסק, הגיע הזמן לעבור שלב !  להתעדכן ולייעל את העבודה מול מקור אחד, זמין, ידידותי ומהיר המשמש כשער הכניסה לארגון לך ולשאר העובדים ולצעוד איתנו לעבר פתרונות חדשניים שיציבו גם אותך במרכז הקדמה הטכנולוגית!צור קשר עוד היום לצורך פגישה והדגמה!