מערכת שיתוף מידע

איך לארגן את כל המידע הארגוני בקלות ובפשטות? איך לאפשר זרימת מידע בין כל מחלקות הארגון ולאגד את כל המידע בשולחן עבודה אחד?
בדיוק לשם כך מומלץ לקרוא את המאמר הבא.

ידע זה כוח. ידע נגיש, זורם ופתוח מאפשר עבודה בצורה נוחה ויעילה, חסכון בעלויות וחיסכון בזמן. על מנת לאפשר לארגון שלך לצמוח, עליך לאפשר לעובדים גישה נוחה ומהירה לכל המידע שנצבר בארגון לאורך השנים. עליך לאפשר לעובדים בארגון למצוא בקלות את כל החומרים הרלוונטיים לצורכי עבודתם. עליך לשמור במקום נגיש את כל נהלי העבודה לכל מחלקה.

איך עושים את זה? האם בתיקיות קבועות?  בעזרת שיתוף קבצים? האם יש צורך בקורס ניהול ידע? אז זהו שלא.

טכנולוגית המידע מאפשרת מצד אחד שיתוף של מידע רב באמצעות הכלים שהיא מעמידה לרשותם של המשתמשים בה. מצד שני הטכנולוגיה יצרה תופעה של הצפת מידע. כאשר קיים מידע רב, בייחוד בחברות בעלות ותק , קיים קושי לאגד את כל המידע כך שיהיה נגיש לכלל העובדים. כמענה לקושי זה, אחת ממטרות ניהול הידע היא לספק מקור אחיד, ברור, נגיש ומקצועי המותאם לכל עובד ולכל מחלקה עפ"י דרישות התפקיד שלו.

הכלי המומלץ והיעיל ביותר לארגון הידע כיום הוא פורטל ארגוני המהווה שער כניסה או שולחן עבודה אחד אליו נכנסים כלל העובדים. פורטל ארגוני מאפשר לעובד לשלוף מידע קיים במהירות, לשתף מידע שקיים אצלו, לנהל שיחות מהירות (בצ'אט פנים ארגוני) , לרצות לחפש מידע חדש שמוזרם כל העת על ידי עובדים אחרים.

בפורטל ניתן לשלב מידע חשוב ורלוונטי לארגון ויחד עם זאת ליצור אווירה משתפת ומחברת של כלל העובדים בארגון על ידי חדשות ואירועי חברה, אזכורים של עובדים שתרמו לחברה, ימי הולדת ועוד ועוד על פי צורכי הארגון.

הפורטל הארגוני של וויזנט נבנה תוך זיהוי צרכים של חברות מובילות בשוק, איפיון דרישות של חברות קטנות וגדולות כך שיתאים לכל צורך.

צור איתנו קשר כעת לברר כיצד מערכת שיתוף מידע או פורטל ארגוני מתקדם יכול לתרום לחברה שלך לצעוד קדימה לשיתוף ועובדת צוות.