מערכת פרוייקטים

WizeNet מערכת פרויקטים - תוכנה לניהול הפרויקטים שלך בחכמה ובפשטות!
כל הכלים הדרושים לעבודה ולניהול הפרויקטים והמשימות. כל עובד בארגון יכול לעקוב, לנהל, לתכנן ולבצע את המשימות או הפרויקטים שהוגדרו לו על ידי המנהל או באופן עצמאי עפ"י רמות הרשאה שיינתנו לו.
מנהל המחלקה יכול לצפות בקצב התקדמות, בעמידה יעדים ובלוחות זמנים, לנהל את המשימות, לקבוע סטטוס דחיפות לכל משימה, מפיק דוחות רלוונטיים על כל נתון במערכת ועוד.
 
חיבור למערכת ה ERP הקיימת בארגון
מערכת וויזנט מתחברת לכל מערכת ERP שקיימת בארגון כגון: סאפ, פריוריטי, אורקל, ריווחית וחשבשבת. המערכת מציגה כל מידע רלוונטי מתוך מערכת  ה - ERP  עפ"י רמות הרשאה מתאימות וכוללת גם אפשרות של הכנסת מידע למערכת ה- ERP כל זאת בצורה מאובטחת ועפ"י רמות הרשאה מתאימות.
תוכנה לניהול פרוייקט

BI
מערכת Wize Bi  מציגה תמונת מצב מדויקת ועדכנית של עולם הפרוייקטים בארגון, ומאפשרת לקבל החלטות המבוססות על כלל מקורות המידע הארגוניים. זמני עבודה של כל עובד על כל משימה בפרוייקט.
עמידה בלוחות זמנים, בקרה וניהול הפרוייקט בכל רגע נתון.
 
נגישות
מכל מקום, בכל זמן, באמצעות כל מכשיר חכם (סמרטפון, טבלט, מחשב נייד או נייח) תוכל להתחבר לנתוני הארגון שלך שיוצגו און ליין עם כל העדכונים האחרונים. 
המערכת נגישה לכלל עובדי הארגון עפ"י רמות הרשאה שונות. 
 
יכולת מעקב ובקרה
כל עובד יכול לעקוב אחר המשימות שלו, לעדכן ולנהל את זמני העבודה על כל משימה, לשנות סטטוסים ועוד.
מנהל המחלקה יכול להפיק דוחות לגבי כל פרוייקט, לנתח צפי עמידה בלו"ז, לבחון את זמני העבודה של כל עובד בפרוייקט על כל משימה,  לעדכן ולנהל
את הסטטוסים של העובדים תחתיו ועוד.
 
יכולת התאמה לארגון שלך 
אפשרות להתאים את המערכת ל"שפת הארגון", לתהליכים השונים האופייניים לארגון שלך באופן מדויק, יעיל ופשוט.
 
 
מערכת לניהול פרויקטים מבית וייזנט - הפתרון החכם לניהול העסק שלך!