מערכת ניהול קבצים

כיצד לנהל את הידע בארגון באופן שוטף, זמין ואחיד לכלל עובדי הארגון? מהיום אין צורך לשמור אקסלים, טבלאות, תיקיות לאחסון קבצים. קרא איך לעשות זאת בפשטות ובחוכמה באמצעות מערכת ניהול קבצים של וויזנט
ניהול ידע הוא גורם משמעותי בכל ארגון  השואף להגביר את יעילותו ולהביא לידי מיצוי את סך כל היכולות של העובדים בו. נדבך חשוב בתהליך זה הוא הימצאותה של מערכת שתסייע לכל המעורבים במשימה. מערכת ניהול קבצים שפותחה על ידי וויזנט מספקת מענה הולם לנושא. זוהי מערכת יעילה ופשוטה, המאפשרת ניהול קבצים משותפים לכלל הארגון וניהול קבצים אישיים. למעשה, המערכת כוללת בתוכה את כל המידע הארגוני והקבצים הארגוניים הנדרשים לכל אחד מהמשתמשים בה, וכוללת מערכת הרשאות מאובטחת, גם מחוץ לארגון!

בנוסף לניהול הקבצים המערכת מאפשרת העברת הודעות יומיות ועדכניות של הארגון. כך שכל אחד מהחברים בה נהנה ממידע עדכני והנחיות עדכניות אונליין. זהו יתרון חשוב המאפשר לארגון להגיב במהירות למצבים משתנים. בנוסף, היא מאפשרת פרסום תכנים ארגוניים לעיונם של כלל המשתמשים. הפיתוח החדש כולל  גם מערכת ניהול מידע, המאפשרת ניהול קבצים אישיים וקבצים כלליים של החברה. כל משתמש מקבל את כל המידע הדרוש לו מהארגון ויכול לערוך אותו או ליצור קבצים משלו שגם הם, כמובן, מנוהלים במסגרת אותה מערכת. כמו כן, ניתן לכלול בה גם מנוע חיפוש מסמכים של גוגל. זהו מנוע ידידותי וקל לשימוש, המקצר את הזמן הנדרש לחיפוש עשרות אלפי מסמכים למינימום זמן. יתרון חשוב נוסף הוא האפשרות לבצע סריקת מסמכים ישירות למאגר המידע, כולל טיוב נתונים, כמו גם יצירת גלריית תמונות לשימוש מהיר ונוח של המשתמשים. 

אחד הדברים המשמעותיים ביותר במערכת הוא יכולת הסנכרון עם תכנות ארגוניות קיימות, תוך עבודה מול הפורטל בלבד כדף הבית הנגיש מכל מקום. המשמעות היא שהזמנת התוכנה איננה כרוכה בשינויים חדים ובעלויות מיותרות ומאפשרת המשך עבודה עם תוכנות ארגוניות קיימות. יחד עם זאת, מאפשרת התכנה  שימוש בלוח אפליקציות חיצוניות או במגוון widget אינטרנט לבחירה.
מערכת ניהול ידע של  וייזנט יוצרת אפשרות לעבודה נוחה מול קבצים אישיים וגם קבצים כלליים של החברה, לקבל ולהעביר הודעות יומיות ועדכניות ולפרסם תכנים ארגוניים, בנוסף לפעילויות רבות אחרות.
בין כל היתרונות שנמנו כאן חשוב במיוחד להדגיש שהתוכנה מאפשרת ריכוז פעילות במקום אחד ויעילות מרבית בעבודה, בארגון וגם מחוצה לו.

ניהול הידע בארגון הוא נדבך חשוב לזרימת ידע, שיתוף פעולה ויעילות וזמינות לכלל עובדי הארגון
 
צור קשר עוד היום לצורך פגישה והדגמה!