מסופונים לטכנאי שטח

מסופונים לטכנאים הנמצאים בשטח - המערכת מאפשרת ניהול קריאות השרות וטיפול בקריאות מהשטח בזמן אמת
עובדים עם טכנאים? מספקים שירות בבית הלקוח? מסופונים לטכנאי שטח מבית וייזנט מספקים את הכלים האופטימליים הנדרשים לטכנאים על מנת לנהל את יומן העבודה שלהם, לעקוב אחר קריאות השרות ולעדכן און ליין את סטטוס הטיפול בפניה.
 
טכנאי השטח יוכלו באמצעות המסופונים לקבל את סידור העבודה היומי שלהם, מסודר לפי סדר מיקום גאוגרפי של הקריאות הפתוחות הממתינות לשירות.
לכל קריאה ניתן לצפות בפרטים המלאים של הלקוח: מיקום, פרטי אנשי קשר, פרטים טכניים על המוצר /השרות שרכשו, חובות פתוחים אם יש, בנק שעות שרכשו וכן היסטוריית קריאות קודמות, במידה וקיימות.
המסופונים מחוברים לתוכנת ה - ERP הקיימת בארגון כך שהנתונים המוצגים במסופון מעודכנים און ליין בזמן אמת.
 
המערכת מחוברת לתוכנת GPS המאפשרת ניווט קל ויעיל אל מיקום הלקוח ללא עיכובים. 
 
כאשר הטכנאי מסיים את עבודתו, הוא מעדכן סטטוס טיפול בפניה. מנהל השירות יכול בזמן אמת לקבל מידע היכן נמצא הטכנאי, כמה זמן הוא שוהה אצל כל לקוח, מה מצב הטיפול בפניה ועוד. הטכנאי יכול, באמצעות המסופון, להחתים את הלקוח על השירות שקיבל באמצעות חתימה דיגיטלית.
 
 למידע והצגת מסופונים לטכנאי שטח פנה אלינו כעת   
למידע אודות מסופונים לאנשי מכירות לחץ כאן
 
מערכת השירות ומערכת המסופונים לטכנאים של חברת וואייזנט מותקנת אצל עשרות חברות IT, חברות לניהול בניינים, ספקי שירות לצרכן ועוד.
מערכת המסופונים מספקת פתרון מלא וכולל. תוכנה לניהול אנשי שטח מאפשרת למנהל מחלקת השרות לקבל תמונה מדוייקת, בזמן אמת על מצב הטכנאים בשטח, מיקומם, זמני העבודה שלהם ועוד. בנוסף - מערכת דוחות מתקדמים המאפשרים מידע זמין ועדכני על כל הפרטים הנמצאים במערכת. אין לך מה לחפש במקום אחר - מסופונים לטכנאי שטח זה וואיינזט!